AKVIZÍCIÓS TERÜLETI VEZETŐ

June 16, 2022
Employment contract
Standard / Permanent
Location
Hungary
Job / Mission
COMMUNICATION
Reference
HUN22_SALESACQ02

(SZEGED ÉS KÖRNYÉKE)

A Magyar Cetelem Zrt. a BNP Paribas csoport tagjaként 1996 óta van jelen Magyarországon. A BNP Paribas az euró-zóna második legnagyobb pénzügyi csoportja, valamint a világ első 8 legnagyobb pénzügyi csoportjának egyike.

A lakossági fogyasztási hitelezési tevékenységre specializálódva, az áruhitelezés területén Magyarország piacvezető vállalata vagyunk. Modern munkakörnyezetben, a Nyugati pályaudvar melletti Eiffel téren található irodánkban dolgozunk azért, hogy ügyfeleinket a lehető legmagasabb színvonalon támogassuk pénzügyi kérdésekben nagy hangsúlyt fektetve a felelős hitelezés alapelveire.

A meghirdetett pozícióba, ezúttal Szeged és környékére keresünk Akvizíciós Területi Vezetőt, aki a régiós partnereinkkel ápolja és építi tovább kapcsolatainkat.

Mivel foglalkozunk?

Akvizíciós csapatunk gondoskodik a Cetelem Bank kereskedelmi partnereinek felkutatásáról, profi kiszolgálásáról, a velük történő személyes kapcsolattartásról.

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Te leszel Bankunk arca a kereskedelmi partnereink számára, így velük kell a kapcsolatot ápolnod és folyamatosan fejlesztened
  • Az új kereskedelmi partnerek felkutatásában és a szerződéskötésben is számítunk rád.
  • Szakértelmedet kamatoztathatod a partnerek képzése és az eredmények nyomon követése során, így biztosítod majd az értékesítési célok elérését.
  • Végül számítunk önállóságodra, precizitásodra a napi felkészülés és a terület eredményességének bemutatásakor, különböző kimutatások és beszámolók készítésével is.

Elvárásaink:

  • rendelkezel minimum középfokú végzettséggel;
  • dolgoztál már kereskedelemben és/vagy bankban;
  • véredben van az értékesítés, szeretsz és hatékonyan tudsz tárgyalni is;
  • mindig megtalálod a hangot a legkülönbözőbb emberekkel is;
  • jó barátod a számítógép, az Office programok gyakorlott felhasználója vagy;
  • nem veszíted el a jókedvedet a nehéz helyzetekben sem, nyitott, proaktív személyiség vagy;
  • megoldásorientált és önálló vagy
  • B kategóriás jogosítványod van, hiszen a régióban rendszeresen látogatni kell a partnereket

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • nem ijedsz meg, ha egy megbeszélésen angolul kell megszólalnod

Amit nyújtunk Számodra:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Barátságos vezetők és támogató Kollégák
  • Céges autó magánhasználattal

A kiválasztott pályázótól a felvételi eljárás részeként bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatását kérjük.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, pályázatát a JELENTKEZEM gombra kattintva tudja részünkre elküldeni.